Επισκόπηση
Προσδιορισμός
H320QN01 V0

H320QN01 V0 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | H320QN01 V0 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 320×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| H320QN01 V0 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | H320QN01 V.0 |
H320QN01 V0 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 320(RGB)×480 (HVGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 180 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 2:3 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.047×0.141 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.141×0.141 mm (H×V) |
| Ενεργός χώρος | 45.12×67.68 mm (H×V) |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Portrait type |
| Οθόνη αφής | Without |
H320QN01 V0 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | AMVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 0 cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
H320QN01 V0 backlight Σύστημα
| Τύπος λάμπας | No B/L |
|---|
